• Italy
  • Hi,
    I work as developer in my freetime, I don't develop in mql, I use it only for some operations.
    In this period I'm developing a software for Introducing Broker under commission of my client

  • Регистрация 2015-03-02

Пока нет пакетов.

Дополнительную информацию о реестре пакетов можно узнать в документации.